פוסטים
חמים
פוסטים אחרונים
עיקבו אחריי
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

תגיד אתה מפריד?


תמונה פוסט זבל.jpg

כל יום אני לומדת משהו חדש על עצמי, על הפרעת הקשב שלי, על היכולות שלי, ועל המגבלות שלי.

ככל שעוברות השנים אני מגלה שיש לי יכולות גב...והות ממה שחשבתי לעצמי. אבל, אין מה לעשות, יש לי מגבלות ולכן אני תמיד עם היד על הדופק. מגבלות של זמן, של הערכות בזמן, של ארגון זמן.. ומגבלה אחת שהיא הקשה ביותר ושעדיין לא כתובה בשום -Dsm לצערי, וזו המוגבלות להפריד את הזבל בבית! אז במילה אחת - איףףףףף!

במה חטאתי? מה? לא מספיק קשה לנו בחיים אז עכשיו גם להפריד ולמיין? המודעות קיימת בי- בחיי! הרצון בשיאו והחשיבות עוד יותר. אבל זה- או הפרדת זבל, או הפרעת קשב- לא ביחד ולא שניהם! כבר שלושה חודשים אנחנו רק בניסיונות, העברתי לכל המשפחה תדרוך דייקני ומפורט (כן, כן – אני העברתי להם את התדרוך!) ויצאנו לדרך. ומאז כל הבית פחים! 1. הפח החום- לאשפה אורגנית. 2. הפח הירוק- לאשפה יבשה. 3. הפח הכחול- לאשפה לנייר. 4. הפח הצהוב - לבקבוקים. 5. ועוד פח כללי שיהיה- עבורי (כמו כמו הפח של משה אופניק )

אני מוצאת את עצמי בכל הכאוס והשכחה של היום, רצה מהמטבח כל 10 דקות למחשב כדי להציץ שוב בטבלת המיון - אני לא סגורה מה ולאן כל פסולת ״ רגע זה קופסת שימורים.. אז רגע לאן היא?״ (עד שאני מגיעה חזרה למטבח כבר הספקתי לשכוח) האורז בינתיים - נשרף לי, הילדה בוכה והילד בינתיים נכנס למטבח עם שקית במבה ריקה - אני מביטה בו בחשדנות - אני כבר בהיכון... והוא זורק בנונשלנטיות למקום הנכון והולך. מה שמכניס בי עוד יותר עצבים על המוגבלות שלי בנושא:)... אני לא מספיקה לנשום, ועל המזל שלי – שני החברים הכי ירוקים שלנו הגיעו מהצפון. שניהם חושבים ירוק, נושמים ירוק וממחזרים כל דבר שזז ולא זז ! חברתי נכנסת למטבח לומר לי שלום (אני בולעת רוק), רק מהלחץ שהיא נכנסה לי למטבח עכשיו. היא תפסה אותי על חם - טעיתי והשלכתי את עטיפת ״האדממה״ בפח הכחול, במקום בפח שעל ידו, היא והחושים הירוקים שלה כמובן קלטו אותי מייד וכל מה שרציתי היה להעלם!. ואז גם הוא הגיע- בעלי שיחייה- יש לו לפעמים תזמון פח!! והוא שואל אותי, ״ממי למה את בוהה בתוך הפחים? ״ מה אומר לו? ועוד ליד האורחים? שאני מנסה לזהות איזה אשפה מונחת שם ובהתאם לכך לזרוק למקום נכון..! כוסהיכיינכיחנימ! והאוכל נשרף והדלת נשארה פתוחה, וטפטופים על הרציפה מהריצות החוצה לפנות את כמויות הזבל שנאגרו...

חשבתי אולי בשבוע הבא של הקניות - אני אקנה רק מצרכים שהפסולת שלהם זהה לפח אחד, וסגרתי את הסיפור ואת זבוליי השכל והפח!

אני נותנת ליקום, לחור באוזון, לחור במוח שלי ולהפרעת הקשב שלי שבוע, שבוע אחרון בהחלט לניסוי הזה. מבטיחה לעשות כמיטב יכולתי, מבטיחה! ואם זה לא ילך? אם זה לא ילך, אני מתפטרת! ושימצאו לי מחליף. ( לכל אחד יש מחליף) לא?

לקראת הפוסטים הקודמים לחצו- Www.gal-adhd.co.il