בית הספר הדמוקרטי לב השרון

גלי כהן שני הגיעה אלינו להרצאה עבור צוות בית הספר לאחר המלצות חמות. מטרתנו הייתה להעביר את החוויה של מי שסובל מהפרעות קשב, על מנת שצוות בית הספר יוכל להיטיב ולהבין את תלמידיו (הרבים אצלנו בבית הספר.)

 

ממליצים בחום על המפגש המרגש עם השחקנית, בהצגת היחיד שלה "נזרקת לצדדים". הצגה מיוחדת, המנגישה באופן אנושי ביותר את סיפור חייה של השחקנית המתמודדת עם הפרעת קשב.  

ההצגה מצחיקה, מלאת חן, הומור וגם כאב על אופן ההתמודדות לאורך החיים. ההצגה גורמת לכל אדם להזדהות עם עולם הפרעת הקשב, ולא רק - כל אדם יכול לפגוש קצת את עצמו.

ההצגה ייחודית מאוד בכך שניתן ללמוד דרכה אודות ההפרעה הנפוצה באופן שהוא אחר ואינו שגרתי. מעבר לכך ,בדרכה הנעימה והמצחיקה גלי משתפת את הקהל גם לאחר ההופעה, משיבה על שאלות מכל הסוגים וכל זה באריכות ,באדיקות ועם תחושה של שליחות.

בהצלחה לגלי ולכל מי שיפגוש אותה במסגרת זו.

יובל שפירא, מנהל בית הספר הדמוקרטי לב השרון.

שפ"י משרד החינוך

גלי כהן הינה שחקנית ומורה לתיאטרון ועוסקת באופן סדיר בהוראת נושא התיאטרון במסגרות שונות במערכת החינוך. היא מלמדת דרמה בבתי ספר יסודיים בדגש רב על עבודה עם ילדים בעלי ליקויי למידה בעלי הפרעת קשב.

בשלוש השנים האחרונות, גל מעלה מופע בנושא הפרעות הקשב בו היא מספרת את סיפור חייה בנושא הפרעת הקשב שלה. בסיום המופע מתקיימת שיחה על ההתמודדות היומיומית, מגיל צעיר ועד החיים הבוגרים. ייחודו של המופע הוא החוויה הרגשית שחווה הקהל והתובנות שהוא מגיע אליהן באשר להתמודדותו של תלמיד עם לקויות למידה והפרעות קשב.

גל רכשה ניסיון רב בהופעה בכנסים שקיימנו במשרד החינוך ובכנסים של אנשי מקצוע בתחום הפרעות הקשב. הופעתה המאד מרגשת והמטובלת בהומור אוטנטי, מדייקת את חווית הפרעת הקשב. החשיפה שלה בכנסים הרחבים, הובילו לבקשות של בתי ספר לחשוף את הנושא בפני הצוותים חינוכיים שלהם. כך נצבר הניסיון שלה גם במפגשים בחדרי מורים, בימי היערכות, בערבי העשרה והופעות בפני הורים ובני  משפחה .

כמנהלת תחום הפרעת הקשב במשרד החינוך, אני ממליצה בחום על המפגש הבלתי שיגרתי עם סיפורה האישי והחוויה הייחודית של גל אותו היא מעניקה לכל צופה.

ב ב ר כ ה, ד"ר יהודית אל-דור, מנהלת אגף ליקויי למידה והפרעות קשב, שפ"י, משרד החינוך

בית ספר נופים

גל היקרה

כותבת בשמחה רבה....

במסגרת ההשתלמות הבית ספרית שעסקה בהתמודדות המורים עם כתות הטרוגניות נחשף סגל המורים והעובדים בביה"ס נופים שבחיפה למפגש ייחודי ומרתק עם השחקנית גל כהן שני. במופע "נזרקת לצדדים" מכניסה אותנו גל לעולמה האישי ולסיפור חייה המרגש.

לצד הצחוק וההומור במופע נחשפים הצופים להתמודדות הלא כ"כ פשוטה של אותם ילדים (ומבוגרים) הסובלים מלקויות למידה והפרעת הקשב.

גל הינה שחקנית מוכשרת אך מעל הכל אישה מדהימה, כשרונית וייחודית.

אי אפשר להישאר אדישים לאחר ששומעים וצופים במופע שחודר כ"כ עמוק פנימה.

המורים יצאו עם תובנות חדשות ועם המון מוטיבציה וכלים להתמודדות עם אותם תלמידים בעלי לקויות הלמידה והפרעות הקשב המחכים להם מידי יום בכתה.

אני ממליצה בחום על הצפייה בהצגה.

אסתי גרינבוך, מנהלת בית ספר נופים.

PACT רחובות

לכל מאן דבעי

הנדון: המלצה אודות ההופעה "נזרקת לצדדים"/גב' גלי כהן שני

 

במסגרת יום עיון למורים המתגברים תלמידים בבתי הספר היסודיים העובדים בתכנית פאקט בעיר רחובות )תכנית עירונית למען קידום ילדי הקהילה האתיופית מגיל לידה ועד  18והוריהם(, הופיעה גב  גל כהן שני עם הופעתה המרגשת ויוצאת הדופן "נזרקת לצדדים".

בהופעה העלתה גלי את קשייה כילדה אשר נזרקה ממסגרות חינוכיות רבות בשל קשיים של קשב וריכוז ואי התאמתה למסגרות ואת דרכי ההתמודדות שלה ושל המערכת עם הקשיים הרבים המשתתפים נהנו מאוד מהופעתה המרשימה, המלמדת והנוגעת ללב של גלי ואף נתרמו מאוד מהשיח הפתוח שהתקיים לאחר ההופעה וקיבלו כלים להתמודדות עם ילדים המציגים קשיים דומים על ידי גלי, שהיא מורה בהכשרתה.

גלי הינה שחקנית מוכשרת, רגישה, מלאה בחוש הומור ואני ממליצה מאוד על הופעתה הייחודית.

בברכה,

חלי ברזילי, רכזת יישובית PACT רחובות

אמ"ץ ארצי

מ ד י נ ת י ש ר א ל

משרד החינוך

המינהל הפדגוגי

אגף שח"ר

גב' גל כהן ,שחקנית

שלום וברכה,

הנדון: מכתב תודה על תרומתך להצלחת השתלמות תל"ם אמ"ץ תשע"ב -

ברצוני להביע בפניך את הערכתנו ותודתנו על תרומתך להצלחת ההשתלמות "המורה כמנוף להצלחת תלמידים" שהתקיימה בתאריך 22-22 ליוני 2112 במלון גני דן אשקלון.

פעילותך הייחודית והיצירתית במסגרת ההשתלמות היתה מרגשת. יכולתך לגייס קהל משתתפים במשחק ובסיפור חיים ראוי להערכה ולהוקרה. השילוב בין משחק וסיפור אישי הינו מקורי מאוד ורב עוצמה. קהל המשתלמים אהב שילוב זה ונהנה ממנו מאוד.

אנו מקווים שהמשתלמים ישכילו להרחיב את אשר שמעו, ראו ולמדו בחזקת "ללמוד, לשמור ולעשות"..

 

מודים לך מקרב לב ומקוים לשיתוף פעולה גם בעתיד.

ב ב ר כ ה,

רפאל בטיט עזרא קרני

ממונה תכניות ילדים בסיכון אחראי אמ"ץ ארצי